YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ

Yerden ısıtma sistemleri ile evinizde, iş yerinizde yada ticari kurumlarda konforlu, ekonomik ve kolay kontrol edilebilir bir yerden ısıtma sistemine sahip olursunuz. Elektrikli yerden ısıtma sistemleri temelde “yerden ısıtma şiltesi”, “yerden ısıtma kablosu”, “yerden ısıtma karbon filmi” ve bu sistemi kontrol edebilmeniz için gereken “yerden ısıtma termostatı” ünitesinden oluşur. Üstelik bu ürünlerin montajı çok kolaydır. Zemin döşemenizin ömrü ile eşdeğerdir. Termostat kullanımına ve izolasyon değerlerinize bağlı olarak oldukça ekonomiktir. En önemli özelliklerinden biri ise çok konforludur.

Yerden ısıtma ürün seçimi, yerden ısıtma sisteminin nerede uygulanacağına bağlıdır. Banyo, mutfak, antre gibi küçük ve girinti çıkıntının çok olduğu alanlarda size yerden ısıtma kablosu ile uygulama yapmanızı öneririz.

Geniş ve köşeli düz alanlarda yerden ısıtma şiltesi ile çok hızlı ısıtıcı montajı yapabilirsiniz.

Yerden ısıtma şilte ve kabloları tesviye şapı olmadan uygulanamaz. ısıtıcıların üzeri mutlaka şap yada bir benzeri uygulama harcı ile kapatılmalıdır. Bunun dışında size en çok sattığımız ürünlerden olan Parke Altı Yerden Isıtma Karbon Film teknolojisini öneririz. Parke altına 1mm kalınlığı ile hiçbir kaplamaya gerek kalmadan uygulayabilirsiniz.

YERDEN ISITMA ŞİLTESİ

Yerden ısıtma şilteleri; kolay montaj imkanı sunması, geniş alanlarda kablolu yerden ısıtma sistemlerine nazaran daha hızlı uygulanması açısından zeminden ısıtma sistemlerinde tercih sebebidir. Yerden ısıtma sisteminizi kurabilmek için beton zemin üzerine isteğe bağlı olarak izolasyon şiltesi koyabilirsiniz. Şiltenin üzerine yerden ısıtma şiltenizi sererek kurulum klavuzunuzdaki  yönergelere bağlı kalarak montajınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yerden ısıtma şilteniz yaşam alanlarınızda size ekonomik, verimli ve çok konforlu zeminler yaratacağı gibi akıllı dijital yerden ısıtma termostatları ile kolay kullanım imkanıda sunacaktır.

Yerden ısıtma şiltesi ürünlerimizden seçerken şiltelerin istediğiniz gibi kesilebildiğini, döndürülebildiğini belirtmek isteriz. Bu nedenle 50cm eninde ısıtıcı şilte yada 100 cm eninde ısıtıcı şiltelerden birini uygulama alanınıza göre seçebilirsiniz.

1995 yılından yerden ısıtma şiltesi imalatı yapan Isıtmax Isıtma Sistemleri ülkemiz şartlarına en uygun ısıtma güçlerine göre ürün gamını oluşturmaktadır. 110 Watt, 160 Watt ve 200 Watt gücünde ısıtıcı şiltelerimizden size uygun olanını tercih edebilirsiniz.

110 Watt Yerden Isıtma Şiltesi mevcut bir ısıtma sistemi olan fakat ayrıca zeminden de ısıtma yaparak konforlu zeminler isteyen müşterilerimiz içindir. Tek başına evin ısıtma ihtiyacını karşılamaz.

160 Watt Yerden Isıtma Şiltesi ülkemiz iklim koşulları ve yapı izolasyon ortalama değerleri düşünüldüğünde en uygun seçimdir. İzolasyonu güçlü ve orta yapılarda tek başına ısıtma ihtiyacını karşılar.

200 Watt Yerden Isıtma Şiltesi yüksek güç çıkışı ile düşük izolasyon değerlerine sahip yapılarda dahi tek başına ısıtma amacıyla tasarlanmıştır.

Yerden Isıtma Kablosu

Yerden ısıtma kablosu özellikle yerden ısıtma şiltelerinin kullanımının zor olduğu küçük ve girintili çıkıntılı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek ısıtma kabloları montaj elemanları ile yere sabitlenirler. Bu sayede ısıtılmak istenen alanların şekline ısıtıcı şiltelerden daha iyi uyum sağlarlar.

Yerden ısıtma kablolarını evlerinizde, iş yerlerinizde yada ticari yapılarda mutfak, banyo gibi küçük alanlarla güvenle kullanabilirsiniz. Tesviye şapı yada uygulama harcıyla birlikte kullanılırlar. Isıtıcı kablolarınızı zemine kurulum klavuzunuzdaki yönergelere göre sabitlediğinizde zemin ömrü ile eşdeğerde ömrü vardır.

Yerden ısıtma kabloları belirli uzunluklarda ve güçlerde üretilirler. Aynı yerden ısıtma şiltelerinde olduğu gibi teknik detaylar bölümünden gerekli güç ve boydaki ısıtma kablosunu seçebilirsiniz. Yerden ısıtma kablolarının özellikle üst üste gelmemesine ve m2’de ki Watt gücünü sağlayabilmesi için kurulum klavuzundaki döşeme aralıklarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yerden ısıtma sisteminizi kendiniz döşeyebileceğiniz gibi dilerseniz bir elektrikçi yardımı da alabilirsiniz. Özellikle termostat montajında duvarda kanal açılması gerekebilir ve bu noktada destek alabilirsiniz. Yerden ısıtma kablolarınız akıllı dijital yerden ısıtma termostatları ile tam uyumludur. Isıtma sisteminizi programlayabilir, ısıtma ihtiyaçlarınıza göre kontrol edebilirsiniz. Elektrikli ısıtma sistemlerinin en büyük avantajlarının başında diğer sistemlere göre sorunsuz çalışır, termostatlar ile kolay kontrol edilir ve bu sayede hem konforlu hem de ekonomiktir.

Elektrikli Yerden Isıtma kablonuz tüm bağlantı aparatları, zemin sensörü, dijital dokunmatik ekran termostatı ve gerekli dökümanlarla birlikte gelir. Ürünlerimiz 15 yıl ISITMAX SafeMax garantisi altındadır. Uygulandığı alana katma değer katan elektrikli yerden ısıtma sisteminizin keyfini çıkartmanız ve uzun yıllar sorunsuzca kullanmanız dileği ile


Lütfen destek almak istediğiniz kategori(leri) seçiniz.