Özel Sipariş Yerden Isıtma Kabloları

Yerden ısıtma kablosu çeşitleri

Özel Sipariş Yerden Isıtma Kabloları

Yerden ısıtma kabloları ev, apartman, iş yerleri ve fabrikalar gibi büyük alanların ısıtma işlemlerini kolay ve hesaplı bir biçimde gerçekleştirme yöntemi olarak biliniyor. Son zamanlarda doğal gaz peteklerinden önce ilk tercih edilmektedir.  Ayrıca yerden ısıtma kabloları hem evdeki ısının sabitlenmesine hem de yakıt tasarrufunun artmasına yardımcı oluyor.
Eğer siz de evinizin, iş yerinizin ya da fabrikanızın içerisine bir ısıtma sistemi kurmak ve bunu özel bir siparişle kendi alanınıza en uygun boyutlarda yapabilirsiniz. Ayrıca en uygun fiyatlarda gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizden yararlanabilirsiniz. Bu site sayesinde özel yerden ısıtma kablolarını sipariş edebilir ve yerden ısıtma sistemleri hakkında geniş çaplı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Silikon İzoleli

Silikon maddesiyle izole edilmiş olan yerden ısıtıcı kabloları, kapalı ortamlarda ısı derecesini korumak, yakıttan tasarruf etmek ve uygun fiyatlı ısı döşemesi yapmak için kullanılmaktadır. Silikon izoleli olmasının nedeniyse ısı kaybını önlemektir. Yangın önlemi almak ve kabloların kısa devre yapmasından oluşacak elektriksel arızaların engellenmesini sağlamak şeklinde sıralanmaktadır.

Heat Trace

Heat trace esnek bir yapıya, dış katmanın güçlü olmasına, kablonun kesilebilir olmasına, bağlantının kolay sağlanmasına, uç kısmındaki entegrenin soğuk olmasına ve opsiyonel güç seçeneklerine göre ekstra özellikler sunmasıyla biliniyor.
Firmanın heat trace kablolarının çok yüksek derecedeki sıcaklığı koruması, eksi derecelerde dahi esnekliğini koruması genellikle tercih sebebi olmasının başlıca nedenlerindendir. Çift iletkenli olan heat trace kablosu sıcaklığın yüksekliğine dayanacak şekilde silikonla izolasyon haline getirilmiştir.

Metal Örgülü

Yerden ısıtma kabloları arasından büyük alanlarda en çok tercih edilen kablo türü metal örgülü olan kablo türü olarak biliniyor. Soğuk ülkelerde ve illerde sıklıkla tercih nedeni olmasının sebebi borularda oluşabilecek olan don sorununu önlemek şeklinde açıklanıyor.
Firmanın üretmekte olduğu metal örgülü kabloların yapısıysa iletkeni çift, silikonla izole edilmiş, metalle örülmüş, topraklama işlemine uyumlu ve dış kılıfının polietilen maddesinden yapılmıştır.

Pvc İzoleli

PVC izoleli yerden ısıtıcı kablolarında firma 600 V enerjiye kadar özel üretim yapmaktadır. Birçok sanayi ve konut yapılarında kullanılmakta olan pvc izoleli yerden ısıtma kablosu yüksek dirence sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.